Czcionka:
Kontrast:

O nas

Bogata oferta

Posiadamy aktualne wpisy do rejestru organizatorów i mamy duże doświadczenie w organizowaniu turnusów rehabilitacyjnych, pobytów leczniczych i wyjazdów zdrowotnych w uznanych sanatoriach i ośrodkach wypoczynkowo-rehabilitacyjnych na terenie całego kraju. Dysponujemy ponad 40 ośrodkami w kraju.

Nasza oferta jest obszerna i zróżnicowana pod względem profilu leczenia, zabiegów wykonywanych w danym ośrodku, możliwości stosowania diet, warunków zakwaterowania i terminów wyjazdów. Gwarantujemy: zakwaterowanie, wyżywienie - 3 posiłki dziennie, opiekę medyczno-pielęgniarską, zabiegi lecznicze, program kulturalno-oświatowy.

Doświadczeni pracownicy

Nad sporządzaniem oferty dla Państwa, dopełnieniem wymaganych formalności oraz doradztwie czuwają nasi pracownicy. Nasze dotychczasowe osiągnięcia i doświadczenie, wraz z wartościami którymi kierujemy się we współpracy z naszymi klientami, a należą do nich przede wszystkim kompetencja, elastyczność, zaufanie, sprawiają, iż nasza firma kojarzy się z nowoczesnością i zadowoleniem klientów. Nasi pracownicy to wykwalifikowany personel odpowiednio przygotowany do pracy.

Państwo wykonują tylko telefon w celu dokonania wyboru turnusu, resztą natomiast zajmujemy się my. Zapraszamy do nas i naszych ośrodków.